Servis

Servis

Jsme tu pro Vás

Máte další otázky? Jsme tady pro Vás stále k dispozici. V našem zákaznickém centru jsme připravili některé další důležité informace. Hledáte-li další odpovědi, pak se s námi jednoduše spojte.

Zákaznické centrum

K našemu cíli patří i ulehčení Vaší komunikace s námi.

Máte-li otázky, můžete je s námi vyřešit přímo na naší pobočce. Rovněž nás můžete kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. 

Pobočky Basler Versicherungen od 01.12.2016 – ukončení přijímání nových pojistných smluv.

Tiskopisy/Formuláře

Abyste mohli rychleji získat své pojistné plnění.

Spotřebitelský spor/ mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

V případě sporu z pojistné smlouvy životního pojištění mezi spotřebitelem a pojistitelem, případně pojišťovacím zprostředkovatelem může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení k finančnímu arbitrovi České republiky Legerova 1581/69, 110 00 Praha 1, www.finarbitr.cz.

V případě sporu z pojistné smlouvy úrazového pojištění mezi spotřebitelem a pojistitelem, případně pojišťovacím zprostředkovatelem může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení k České obchodní inspekci, Štěpánská 567/15, 12000 Praha 2, www.coi.cz.

Řešením sporů v úrazovém pojištění je rozhodnutím Ministerstva průmyslu a obchodu pověřena také Kancelář ombudsmana České asociace pojišťoven z.ú., Elišky Krásnohorské 135/7
110 00 Josefov, Praha 1 www.ombudsmancap.cz.